O Systemie

Wygoda. Szybkość. Dostępność.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie wyjątkowo przyjaznej aplikacji, która może być obsługiwana praktycznie przez każdą osobę bez specjalnego przygotowania informatycznego.

Intuicyjna i przejrzysta nawigacja

Panel administracyjny BIP jest intuicyjny i pozwala szybko odnaleźć odpowiednią sekcję do aktualizacji.

Łatwa edycja treści

Redaktor Biuletynu ma możliwość korzystania z wygodnego edytora posiadającego bogatą funkcjonalność.

Bogaty wybór modułów treści

BIP umożliwia publikowanie specyficznych rodzajów treści takich jak przetargi, uchwały, zarządzenia, ogłoszenia.

Dostępność publikowanej informacji

Biuletyn to wizytówka jednostki. Nasz system umożliwia dostosowanie wyglądu i struktury informacji publikowanej na stronach BIP zgodnie z potrzebami jednostki.

Intuicyjna i przejrzysta nawigacja

System do zarządzania stronami BIP

Intuicyjna nawigacja

Redaktor ma dostęp do opcji biuletynu za pomocą przejrzystego menu. Osoby odwiedzające stronę mają możliwość odnalezienia treści w prosty i przejrzysty sposób.

Szybka edycja

Podczas nawigowania w systemie Redaktor ma możliwość szybkiej edycji treści oraz parametrów publikowanej treści.

Szczegółowe informacje

W razie potrzeby Redaktor ma możliwość zapoznania się z dodatkowymi szczegółami każdego elementu w Biuletynie.

Wyróżnij się spośród innych

Nasz system umożliwia dostosowanie wyglądu biuletynu do własnych potrzeb jednostek. Dzięki temu Administrator ma możliwość stworzenia unikatowej strony będącej wirtualną wizytówką jednostki.

Część publiczna Biuletynu Informacji Publicznej

Łatwa edycja treści

Wizualny edytor treści

System BIP posiada wbudowany intuicyjny i wygodny edytor treści pozwalający na zarządzanie i formatowanie treści zgodnie z potrzebami. Redaktor BIP ma ponadto możliwość importowania gotowej treści z różnych źródeł - na przykład prosto z edytora Word. Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie czasu na zmianie układu treści.

Edycja treści BIP

Dopasuj wygląd treści

Wygląd publikowanych treści może być sformatowana podobnie jak w standardowych aplikacjach do edycji dokumentów (np. MS Word). Pogrubienie, pochylenie, zmiana wielkości czcionki lub nagłówka jest wyjątkowo łatwe.

Tabele, linki, zdjęcia

Podczas edycji treści Redaktor ma możliwość dodawania nawet bardzo skomplikowanych tabel - prosto z edytora tekstu lub utworzyć je od podstaw.

Import plików do BIP

Import plików

Nierzadko informacje do opublikowania przygotowane są w postaci załączników. System iBIP umożliwia ich import w bardzo przyjazny sposób - wystarczy plik przeciągnąć i upuścić w oknie przeglądarki.

Przeciągnij & Upuść

Aby dodać załączniki do systemu BIP wystarczy przeciągnąć go z komputera do okienka przeglądarki. Pliki importowane są w tle, umożliwiając dodawanie nawet większych załączników.

Wiele rodzajów załączników

System BIP potrafi rozpoznać i akceptuje wiele rodzajów plików - na przykład dokumenty w formacie Word, Excel, PDF i wielu innych.

Bogaty wybór modułów treści

Zarządzanie treścią

Standardowe moduły umożliwiające publikowane specyficznych typów informacji publicznej:

Moduły dodatkowe

Moduły wspierające pracę Redaktora i Administratora BIP:

Jeden moduł - wiele zastosowań

W celu ułatwienia obsługi biuletynu niektóre moduły mogą być zastosowane do różnorodnych celów - publikowanie aktualności, komunikatów, ofert pracy czy informacji o petycjach może być z łatwością dokonane w jeden, standardowy sposób.

Statystyki systemu

Administratorzy BIP mają możliwość analizowania różnorodnych statystyk - między innymi popularności opublikowanych treści i załączników, zajętości dyskowej, załączników, częstotliwości zmian dokonywanych przez Redaktorów treści i wiele innych.

Dostępność informacji publicznej

Część publiczna Biuletynu Informacji Publicznej

Dostosuj BIP do własnych potrzeb

Strona BIP jest nierzadko wizytówką jednostki. Rozumiemy jak ważne jest aby nasz Biuletyn wyróżniał się spośród innych. Administrator ma możliwość wybrania własnego szablonu i dostosować go do własnych potrzeb.

Edytor Struktury Menu

Administrator ma możliwość organizowania treści w formie rozbudowanego menu - dzięki temu na biuletynie można opublikować każdy typ informacji w zależności od indywidualnych potrzeb jednostki.

Definiowanie wyglądu strony

W systemie iBIP można dodać przeróżne elementy strony tworząc unikatowy wygląd i strukturę zgodnie z zapotrzebowaniem jednostki.

WCAG i dostępność treści

Niesłychanie ważnym aspektem jest umożliwienie dostępu do informacji publicznej osobom niepełnosprawnym. Nasz system spełnia kryteria WCAG 2.1 na poziomie AA.

Standard WCAG
Dowiedz się czy nasz BIP jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej jednostki