BIP Biuletyn Informacji Pubilcznej  
|  


Szybki Kontakt:

Pomoc Techniczna:
pomoc@i-bip.pl

Dział Sprzedaży:
handel@i-bip.pl

Biuro:
bip@i-bip.pl

tel. +48 22 389 69 69
tel. +48 606 26 13 50


Wildcard SSL Certificates
|

Co nasz wyróżnia?

Nasz nowoczesny system publikacji informacji publicznej umożliwia realizację zadań z zakresu publikowania informacji publicznej nałożonych przez ustawodawcę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie wyjątkowo przyjaznej aplikacji, która może być obsługiwana praktycznie przez każdą osobę bez specjalnego przygotowania informatycznego.
Oto podstawowe cechy naszego systemu

Łatwość obsługi

Podstawowym założeniem jakie nam przyświecało przy tworzeniu systemu była łatwość obsługi. Wielokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, że osoba odpowiedzialna za publikowanie informacji publicznej nie miała przygotowania informatycznego. W związku z tym, nasz BIP nie posiada skomplikowanego interfejsu a mimo to oferuje ogromną liczbę możliwości zarządzania stronami biuletynu.

 

Administratorzy w wielu jednostkach chwalą nas za to podejście. Dzięki temu ich praca stała się łatwa i przyjemna, a nam daje satysfakcję dobrze wykonanej pracy.

Bezpieczeństwo

Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa naszego systemu. Wprowadziliśmy więc podwójne zabezpieczenia do Panelu administracyjnego w celu ograniczenia dostępu do zarządzania treścią biuletynu.
Na początku administrator proszony jest o podanie nazwy użytkownika i hasła przydzielonego jednostce. Następnie każdy administrator wprowadza własny login i hasło w celu autoryzacji dostępu.
Całość panelu chroniona jest specjalnym certyfikatem SSL dającym bezpieczeństwo w czasie aktualizacji serwisu.
Dane zgromadzone w BIP są na bieżąco archiwizowane. Proces ten odbywa się co godzinę, więc w razie awarii jesteśmy w stanie odtworzyć bez utraty informacji.
Jako ciekawostkę podamy, że w ciągu ostatnich kilku lat nie zdarzyła się nam awaria systemu – strony BIP były dostępne 24h na dobę dla internautów.

Pomoc techniczna

W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji dla naszych klientów. Nasza pomoc techniczna – pod adresem pomoc@i-bip.pl jest na bieżąco monitorowana.
Każdy problem jest logowany w naszym wewnętrznym systemie wsparcia (helpdesk). Dzięki temu jesteśmy w stanie analizować przychodzące zapytania i rozwiązywać ewentualne problemy.

Cena

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie przy budowie i zarządzaniu BIP-em. Dzięki temu udało się nam ograniczyć koszty funkcjonowania systemu. Jesteśmy więc w stanie zaoferować wysoką jakość aplikacji przy niskiej cenie. Posiadamy ofertę dostosowaną do możliwości różnej wielkości jednostek. W związku z tym dla małych jednostek, generujących niewielką ilość informacji publicznej, posiadamy specjalną – wyjątkowo atrakcyjną ofertę cenową. Po szczegóły zapraszamy do naszego działu handlowego lub prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. 
|  
i-bip.pl © 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone - EM STUDIO   |   Katalog Stron SEO

Valid XHTML 1.0 Transitional